Hakkımızda

Bellaroma Gıda Kimya temellerini 2010 yılında deneyimli Kimya Mühendislerinden oluşturan, yem sektörüne geleneksel, modern ve özel aromalar üreten, yem fabrikalarına proses konusunda danışmanlık veren, satış sonrası teknik destek vermek amacı ile kurulmuş çevre dostu bir şirkettir.

Vizyon

Vizyon; Sahip olduğu sektör ve kimya bilgisi ile sektörüne yön veren ve ilk tercih edilen firma olmaktır.

Misyon

Türkiye’nin ve Dünya’nın yem aroması üretimi konusunda sürekli kendini yenileyen, üniversiteler ve akademik kuruluşlar ile işbirliğinde olan, inovasyon ve gelişime açık, sahip olduğu Ar-Ge topluluğu ile yem aroması sektöründe lider olmak.

Büyük Bir İştahla Tüketilen Yemler İçin

- Ham haliyle tüketilmesi amaçlanmayan, üretilen hayvan yemi içerisinde tat ve koku vermek veya değiştirmek amacıyla eklenen aroma verici maddeler, aroma verici preparatlar, ısıl işlem aroma vericileri, tütsü aroma vericileri, aroma öncülleri veya diğer aroma vericiler yada bunların karışımlarından yapılan veya oluşan kendine has karakteristik özelliklerdeki ürünlerdir. Bellaroma Gıda Kimya yem sanayisinde ürünlerin üretiminden, müşteriye ulaştığı yere kadar her süreçte müşterinin beklenti ve gereksinimlerini karşılayarak kaliteyi güvence altına alan, tüm bu süreçlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretimlerini gerçekleştiren bir kuruluştur. Tüm aroma vericilerimiz Bellaroma Gıda Kimya tarafından üretilmektedir.

- Kullanılan tüm aroma türleri günlük kuru gıda tüketimini ARTTIRIR.

- Aroma katılmış yemlerde hayvanlar daha hızlı büyür. Büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvanlarda kesime daha hızlı ulaşmalarını sağlar.

- Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarda günlük süt kapasitesini ARTTIRIR.

BU BİR İLAÇ DEĞİL YEM KATKI MADDESİDİR. TEDAVİ AMACITLA KULLANILMAZ.

ODA SICAKLIĞINDA SERİN VE KURU YERDE AĞZI KAPALI OLARAK MUHAFAZA EDİNİZ. MEVSİMSEL KOŞULLARDA RENK DEĞİŞİMİ GÖZLENMESİ NORMALDİR.

- Premikslerdeki iz elementinin kötü kokusunu sindirir.

- Yüksek oranda üre, endüstriyel atık veya mısır bulunan lezzeti yüksek yemlerde bile yem tüketim miktarını ARTTIRIR.

- Üretilen yem birkaç ay sonra bile YENİ ÜRETİLMİŞ GİBİ KOKAR.

- Aroma katılmış yemlere hayvanların ilgisi artar ve SİZE ÖZEL ÜRETİLMİŞ AROMAYA ALIŞKANLIKLARI ARTAR.

- Proses odaklı bir yaklaşımla hata oranlarında, firelerde, yeniden işlemelerde AZALMA sağlar.

- Aromamız içerisinde bulunan bazı özel hammaddeler sayesinde büyük baş hayvanlarda kemik gelişimine, kanatlı hayvanlarda yumurta kabuğu sertliğine katkıda bulunur.

- İşletmenizin piyasa itibarında ARTIŞ sağlar, pazarşama faaliyetlerinde rakiplerden farklılık sağlanarak rekabet gücünü ARTTIRIR.

- Müşteri odaklı bir yaklaşımla müşteri memnuniyetinde ve müşteri sadakatinde ARTIŞ sağlar.

Kullanım Amacı ve Şekli: Büyük baş, küçük baş, kedi, köpek ve kanatlı grubu hayvan yemlerinde tampon madde olarak, sıcak stresine karşı ve süt yağını artırmak amacıyla kullanılır.

Depolama Ömrü: Üretim tarihinden itibaren 18 ay içinde kullanılır.

Net Ağırlık: 25 KG ± %2